Telewizja

telewizja satelitarna i naziemnaTelewizja satelitarna i naziemna


Instalujemy, serwisujemy i konfigurujemy urządzenia do odbioru sygnału telewizji satelitarnej i naziemnej oraz radia. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość sygnału docierającego do Twojego odbiornika TV lub FM, dając Ci możliwość delektowania się krystalicznie czystym obrazem i dźwiękiem.
Realizujemy zarówno małe zlecenia takie jak: instalacja anteny czy montaż telewizora LCD na ścianie, jak i duże projekty np. instalacja systemu osiedlowej telewizji zbiorczej. Zapewniamy serwis systemów RTV i udzielamy bezpłatnych porad. Jeśli masz problem dotyczący Twojego sprzętu radiowo-telewizyjnego skontaktuj się z nami - pomożemy!

 

kamery monitoringTelewizja przemysłowa - Monitoring


Pełnimy usługi związane z instalacją, konfiguracją i serwisem systemów CCTV, czyli tzw. monitoringu. Dla klientów oczekujących tanich i funkcjonalnych rozwiązań proponujemy analogowy monitoring SD. Najbardziej wymagającym oferujemy cyfrowe systemy HD. Nasze systemy pozwalają np. na podgląd stanu kamer z dowolnego miejsca podłączonego do internetu, wykrywanie ruchu w wyznaczonych sektorach czy integrację z systemem alarmowym. Realizując nasze projekty stawiamy na niezawodność i trwałość systemu, gdyż zależy od tego bezpieczeństwo użytkowników i monitorowanego obiektu.
Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie, dobierając optymalne rozwiązanie. W razie pytań i wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas - chętnie odpowiemy na Twoje pytania.